Demokrasinin gür sesi hiçbir zaman susmayacak!

Bugün milletimizin ve devletimizin birliğine karşı gerçekleştirilen saldırının ve milletimizin bu saldırıya karşı yazdığı eşsiz destanın yıl dönümü. Demokrasimizin tehdit edildiği, millet iradesinin hiçe sayıldığı bu saldırı, kahraman halkımızın cesareti ve omuz omuza hareket etme kabiliyeti sayesinde bertaraf edildi.

İletişimin birleştiriciliğine ve birlik olmanın gücüne inanan cesur halkımız, gerek ulusal gerek yerel radyo ve televizyonlar aracılığı ile tek bir vücut halinde tepkisini ortaya koydu. Yıllarca unutulmayacak, hem gelecek nesillerimize hem de dünyanın diğer tüm milletlerine örnek olacak bu demokrasi mücadelesi kitle iletişim araçları sayesinde dünyanın dört bir yanına ulaştı. Yurdumuzun dört bir yanından yükselen demokrasinin gür sesi, hiçbir zorbalık ve kaba kuvvetle susturulamaz olduğunu tekrar gösterdi.

RİAK AŞ olarak birliğimize ve demokrasimize kast edenlere karşı milletimizin tek ses, tek nefes olup göğsünü siper ettiği 15 Temmuz’un yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu dosta düşmana duyuran kahraman halkımızın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyoruz.